Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


 
 
DeSER dla każdego
Zasady pracy
Nasz cel
Wspieramy kulturę i sztukę

 
 
 

Agencja Reklamowa DeSER Designers Group, której ofertę i potencjał pragniemy Państwu zaprezentować, jest miejscem odkrywania nowych sposobów docierania do klienta.

Dzisiejsze technologie otwierają nieznane dotąd możliwości kreacji w reklamie. Wiemy o tym dobrze i odważnie podbijamy ten nowy ląd.

Nasze odkrycia zaś stosujemy w praktyce według prostej zasady: niech wszystko, co stworzymy, będzie podane jak... deser. Deser bowiem to specyficzny posiłek - niby mało ważny odżywczo, a tak ciężko się czasem powstrzymać, żeby nie zjeść go już przed obiadem! Niby tylko dodatek, ale jakże niezbędny i wyczekiwany! I tak samo rzecz ma się z reklamą. Taka jest nasza filozofia reklamy - lekkiego i przyjemnego obrazu, na którego nie sposób nie spojrzeć i aż się chce go zjeść, zanim zdobędzie się to, co rzeczywiście przedstawia.

DeSER Designers Group tworzą specjaliści, którzy swoje doświadczenie zdobywali w różnych dziedzinach (agencje reklamowe, interaktywne, wydawnictwa, firmy badawcze), ale wszystkich jednakowo motywuje do działania autentyczna energia twórcza.

Nasz warsztat wyobraźni jest lekki, estetyczny i smakowity. Jest to język, jakim każdy wąż musi posługiwać się w dzisiejszym raju, aby skusić Ewę. Kojące i pobudzające kolory, miłe i skupiające uwagę kształty i animacje, zabawne skojarzenia, zapraszający ton - to narzędzia, jakimi się posługujemy.

  

   firma   rozszerzona oferta   portfolio   design   kontakt   mapa serwisu   strona główna


All content copyright & Design 2016 ® DeSER Designers Group